Kurs Przewodników Beskidzkich - Bytom 2007/2008

Forum braci i sióstr od panoramek pw. Krzysia i Dżeq'a


#1 2009-02-23 19:22:20

Kot

Użytkownik

Przodownicy

No i jak tam świerzo upieczeni (albo zmrożeni) przodownicy? Może byście się pochwalili jak było na blachowaniu, kto był i czy dotarliście na szczyt Baraniej Góry.
Pozdrowienia
Krzysiek

Offline

 

#2 2009-02-23 21:35:41

Mircia

Użytkownik

Re: Przodownicy

Jasne, że dotarliśmy:) Szliśmy od schroniska 2,5 godziny zamiast jednej, ale dotarliśmy:)  Było suuuuuper.  Super atmosfera, choć leśniczówka, w której mieliśmy spać nam zamarzła i musieliśmy kimać w schronisku...  Ludzie świetni... Mnie się bardzo podobało.
Od nas to był Robert, Rafał (ale tak dosłownie przelotem) i ja. Była też silna reprezentacja z KTG w Bytomiu...

Możecie żałować, że nie byliście...

Offline

 

#3 2009-02-24 06:36:20

nayanka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Przodownicy

Żałujemy... Niektórzy to się musieli męczyć na nudnym kursie ale za to ostatni raz

Offline

 

#4 2009-02-24 09:45:56

Mircia

Użytkownik

Re: Przodownicy

Znam ten ból.... Mnie na kursie pilota też się strasznie nudziło. Nawet na wycieczce szkoleniowej....  I najbardziej podobały mi się ostatnie zajęcia, właśnie dlatego, że były ostatnie:)  No... drobnym wyjątkiem były zajęcia Edziusia, ale to tylko dlatego, że mam do niego słabość jakąś:)     
Na blachowaniu było 20000000000678 razy ciekawiej niż na wykładach z kursu pilota:) Róbcie teraz szybko przodowników to za rok spotkamy się na Baraniej na waszym blachowaniu:)

Offline

 

#5 2009-02-24 18:41:39

Kot

Użytkownik

Re: Przodownicy

Ja też żałuję, że nie byłem.
I też mam ostatnie zajęcia na kursie pilota - w najbliższy czwartek

Pozdrawiam
Krzysiek

Offline

 
Maksymalny rozmiar zdjęć do galerii to 800x600pic, miniatur 100X100pic a avatarów 60x60pic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newholland.pun.pl www.mfox.pun.pl www.cs-bezdomni.pun.pl www.pory-roku.pun.pl www.elliteofdestiny.pun.pl