Kurs Przewodników Beskidzkich - Bytom 2007/2008

Forum braci i sióstr od panoramek pw. Krzysia i Dżeq'a


#1 2007-10-24 20:19:03

Kot

Użytkownik

Sądecki i Pieninki na 2 dni

Poszukuję towarzystwa na dwudniowy wypad w górki wokół Szczawnicy. Chcę "oblecieć" Szczawnicę od Dzwonkówki, przez Obidzę po Szafranówkę w Małych Pieninach. Jest to do zrobienia w dwa dni z noclegiem w górach. Samemu jakoś nie bardzo mi się widzi, a chcę jeszcze w tym roku ... Termin, oczywista, i inne szczegóły do ustalenia. Zapewniam transport :-)
KK :-)

Offline

 

#2 2007-10-30 15:53:44

aniach

Użytkownik

Punktów :   

Re: Sądecki i Pieninki na 2 dni

Kocie ja bardzo chcę jechać w okolice szczawnicy i labrador też ) tylko termin pasuje nam odległy....bo listopad już nie istnieje..

Offline

 

#3 2007-10-30 16:19:14

Kot

Użytkownik

Re: Sądecki i Pieninki na 2 dni

Sądzę, że labrador to się raczej cieszy, że dla Ciebie listopad nie istnieje . Mi na razie wypadł wczoraj pierwszy weekend listopada, a ostatni już dawno ...
Poza tym witam na naszym forum.

Pozdrawiam
Krzysiek

Offline

 

#4 2007-11-22 19:21:53

Dzeq__

Administrator

Re: Sądecki i Pieninki na 2 dni

Wyjazd sobota ok. 5.00 Szczawnica schr Orlica (muzeum) - Szafranówka - Durbaszka - Wysoka - nocleg w ruinach bacówki wzorcowej pod Wiertliczką. Drugi dzień w zależności od warunków albo zejście do doliny Grajcarki i zwiedzanie Szczawnicy albo przejście Obidza - Radziejowa - Przehyba - Szczawnica (wariant mało prawdopodobny). Mam 1 miejsce w samochodzie. Wymagana dobra kondycja i b. ciepły śpiwór z karimatą. Do piątku wieczora jestem pod tel. 500006051. W związku z tym że deszczowo, mokro i śnieżnie - raczej wyrypa.

Offline

 

#5 2007-11-22 20:47:15

Kot

Użytkownik

Re: Sądecki i Pieninki na 2 dni


Niestety w ten weekend jadę pod Wałbrzych, a następny mi zupełnie odpada z zupełnie innych powodów. Też nie miałeś kiedy sobie tego wyjazdu zaplanować. Trudno, ale nie ja. W każdym razie nie w tą sobotę. Zresztą już wcześniej pisałem, że ostatni weekend listopada mi odpada.

Pozdrawiam serdecznie
Krzysiek

Ostatnio edytowany przez Kot (2007-11-22 20:48:48)

Offline

 

#6 2007-11-29 13:49:24

Dzeq__

Administrator

Re: Sądecki i Pieninki na 2 dni

... termin był niezależny ode mnie (terminarz klubowy), ale nie znaczy to wcale, że nie można znowu tam pojechać. W bacówie wzorcowej pod Wierchliczką było cirke 50 osób !!! - masakra

Offline

 
Maksymalny rozmiar zdjęć do galerii to 800x600pic, miniatur 100X100pic a avatarów 60x60pic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuclub.pun.pl www.twelvesky2.pun.pl www.gladiatus.pun.pl www.ulricknights.pun.pl www.lolisiochuujemmadongmikan.pun.pl